KONTAKT

Ansvariga fysioterapeuter som sköter bokningarna till första besöket hos Alta Vita Fysioterapi är :

Sjukgymnast Stefaan Forsman på Alta Vita Fysioterapi

Stefan Forsman

Tel: 070-657 15 00

stefan@altavita.se

Leg. Fysioterapeut

  • Examen Msk Ultraljudsdiagnostik
  • Examen OMT steg 3
  • Idrottsmedicin
  • Akupunktur
Sjukgymnast Ricardo Lindblom på Alta Vita Fysioterapi

Ricardo Lindblom

Tel: 070-645 04 39

ricardo@altavita.se

Leg. Fysioterapeut

  • Examen Msk Ultraljudsdiagnostik
  • Examen OMT steg 2
  • Idrottsmedicin
  • Akupunktur

Våra andra sjukgymnaster på Alta Vita Fysioterapi är :

Sjukgymnast John Öberg på Alta Vita Fysioterapi

Johan Öberg

Tel: 070-720 33 26

johan@altavita.se

Leg. Fysioterapeut

  • Examen OMT steg 3
  • Idrottsmedicin
  • Akupunktur
Sjukgymnast Peter Wejderman på Alta Vita Fysioterapi

Peter Wejderman

Tel: 070-720 62 75

peter@altavita.se

Leg. Fysioterapeut

  • Examen OMT steg 2
  • Idrottsmedicin
Sjukgymnast Johan Hamre på Alta Vita Fysioterapi

Johan Hamre

Tel: 076-097 55 33

hamre@altavita.se

Leg. Fysioterapeut

  • OMT 30 poäng
  • Idrottsmedicin

Robert Johansson

Tel: 076-947 96 62

robert@altavita.se

Leg. Fysioterapeut

  • Examen OMT steg 2